Serwis

Zawsze możesz na nas liczyć!

Jako klient Mazdy możesz oczekiwać wyjątkowej obsługi. Wyznajemy prostą zasadę: jakość naszej obsługi posprzedażnej musi być taka sama, jak jakość naszych samochodów – wyjątkowa.

Serwis Łódź Serwis Lublin Serwis Kielce

Nasze zobowiązanie serwisowe

Większa opieka, większa wartość, większa pasja. Czy ktoś może kochać Twoją Mazdę bardziej niż Ty? Tak, my. Bardzo zależy nam na zapewnieniu Ci jak najlepszej obsługi Mazdy. To dlatego nasi mechanicy są szkoleni przez firmę Mazda, dlatego też wykorzystujemy oryginalne części zamienne Mazda i zapewniamy gwarancję na każdą wykorzystywaną przez nas część. Wszystko to zapewnia niezawodność, większe bezpieczeństwo, większą wartość przy odsprzedaży – i prawdziwą przyjemność podczas jazdy.

Co od nas otrzymujesz:

 • 01

  Spokój ducha

  Wiele inwestujemy w szkolenie personelu i nowoczesny sprzęt serwisowy. Gwarantujemy właściwą konserwację Twojego pojazdu, zgodnie z odpowiednim harmonogramem, niezależnie od wieku czy przebiegu.

 • 02

  Dobra jakość za dobrą cenę

  Wiele inwestujemy w szkolenie personelu i nowoczesny sprzęt serwisowy. Gwarantujemy właściwą konserwację Twojego pojazdu, zgodnie z odpowiednim harmonogramem, niezależnie od wieku czy przebiegu.

 • 03

  Możliwie najlepsza obsługa

  Całe nasze doświadczenie serwisowe ma gwarantować najlepszą jakość, otwarte, uczciwe i indywidualne podejście do klienta oraz wyjątkowo dobry stosunek jakości do ceny.

 • 04

  Serwis w dogodnym terminie

  Możesz podać proponowany termin wizyty w dogodnym dla Ciebie czasie. Poświęcimy Ci uwagę, na jaką zasługujesz. Jeśli nie będzie możliwa zaproponowana przez Ciebie data – zaproponujemy inną.

 • 05

  Żadnych niespodzianek

  Uzgadniamy cenę przed rozpoczęciem prac i podajemy godzinę, o której Twoja Mazda będzie gotowa do odbioru, nasze usługi serwisowe nie kryją żadnych niespodzianek.

 • 06

  Otwarty dialog

  Nie tylko rozmawiamy o naszych usługach przed rozpoczęciem prac. Wyjaśniamy także ich zakres, pokazujemy, co zrobiliśmy i podpowiadamy, co może wymagać naprawy w przyszłości.

Zapraszamy!