ARCHIWALNY: Salon sprzedaży samochodów Mazda w Łodzi

26 sierpnia, 2013,Matsuoka    WPIS ARCHIWALNY

Firma Matsuoka Motors działa na krajowym rynku dealerów samochodowych od wielu lat. Od samego początku staramy się postępować zgodnie z japońskimi zasadami, na których powstała potęga koncernu Mazda. Zależy nam na tym, aby samochody sprzedawane za naszym pośrednictwem były nie tylko kolejnym produktem zakupionym z zasobów domowego budżetu, ale przede wszystkim aby auto kupione w jednym z salonów Matsuoka Motors stało się pełnoprawnym członkiem każdej rodziny i początkiem wielkiej przygody z tą najbardziej wyjątkową marką samochodową świata.

Matsuoka Motor salon w Łodzi

W skład naszej sieci sprzedaży wchodzą trzy salony. Salon Mazdy w Łodzi, salon w Kielcach oraz salon w Lublinie. Ta z pozoru mała sieć sprzedaży pozwala nam jednak na bardzo swobodne nazwanie siebie największym dealerem samochodów Mazda w tej części kraju. Poza samą sprzedażą gwarantujemy jednak szereg usług dodatkowych, które sprawiają, że każdy z naszych klientów może liczyć na kompleksową pomoc, doradztwo oraz dostęp do pełnej oferty.
W ostatnim poście opisywaliśmy serwis Mazdy w Łodzi. Serwis ten jest z pewnością jednym z najlepszych serwisów samochodowych w kraju. Dostępny dla państwa w godzinach 8 – 18 oraz 9 – 14 (soboty) serwis gwarantuje, że wszystkie prace nad państwa autami będą wykonane nie tylko przez profesjonalnych i specjalnie przeszkolonych mechaników, ale również w dogodnych dla państwa godzinach. Co ważne serwis mazdy w Łodzi korzysta tylko i wyłącznie z oryginalnych części dostarczonych przez firmę Mazda. Chcąc nawiązywać do długoletniej tradycji japońskiej perfekcji nie możemy sobie pozwolić na jakiekolwiek taryfy ulgowe i ustępstwa. Nasze samochody są doskonałe i bezpieczne od początku do końca, a kupując je nabywają państwo nie tylko cztery koła i nadwozie, ale także gwarancję naszego wsparcia i pomocy.

Tuż obok naszego serwisu przy ulicy 3-ego Maja w Łodzi zlokalizowany jest również salon sprzedaży. To właśnie w nim stoją pięknie lśniące nowe modele Mazdy 6, Mazdy CX-5 oraz Mazdy 3. Te prawdziwe krążowniki szos to najlepsze co w tej chwili można znaleźć na rynku samochodów rodzinnych. Kultowa już technologia SKYACTIV oraz unikalny japoński design KODO sprawiają, że zarówno najbardziej ekskluzywna nowa Mazda 6 jak i SUV CX-5 oraz typowo rodzinna
Mazda 3 są samochodami dla osób kochających komfort i bezpieczeństwo, ale chcących poczuć odrobinę typowo sportowych emocji. Każdy z wymienionych samochodów „zniecierpliwiony” czeka na naszych klientów chcących skorzystać z naszego systemu jazd próbnych. Bo w końcu czym jest samochód, który tylko stoi w salonie? Nowa linia Mazda stworzona została do przełamywania kolejnych barier. Chcąc zaprezentować ją w pełnej krasie zapraszamy naszych wszystkich gości do wzięcia udziału w bezpłatnym systemie jazd próbnych, podczas których każdy będzie miał okazję przekonać się jak komfortowymi i nowoczesnymi samochodami są Mazdy wyposażone w technologię SKYACTIV. Mazda 6 oraz szalejąca pod jej maską SKYACTIV już w tej chwili zdobywają pierwsze laury przyznawane przez specjalistyczne portale za rok 2013. Warto więc przekonać się „na własnej skórze” skąd bierze się zachwyt ekspertów. Poza Mazdą 6 w naszym salonie czekają pozostałe modele demonstracyjne (w tym Mazda CX-5 i rodzinna Mazda 3).

Usługi w salonie Mazdy w Łodzi

To jednak nie wszystko. Poza jazdami testowymi, poradami i serwisem w salonie Matsuoka Motors w Łodzi przygotowaliśmy szereg innych atrakcji. Poza obsługą klientów indywidualnych oferujemy również profesjonalną obsługę klientów flotowych. Pomagamy też w dobraniu odpowiedniej metody finansowania (leasing i kredyt) oraz doradzamy i pomagamy w zakresie kompleksowego ubezpieczenia nowej Mazdy. Pomagamy też w sytuacjach kryzysowych prowadząc naprawy powypadkowe oraz oferując bardzo rozbudowaną i zadbaną flotę samochodów zastępczych.

jazda próbna