Chwyć kierownicę i sam sprawdź, jak to się prowadzi!

8 Kwiecień 2019  /  Dodany przez

PRZYJEMNOŚĆ PROWADZENIA jako fundament.

Przyjemność z prowadzenia jest kwestią kluczową, o którą ze szczególnością dbają inżynierowie Mazdy, projektując każdy model. Kolejne generacje kultowych pojazdów są lepsze i lepsze, bo wykorzystując dobrodziejstwa nowoczesnej technologii, zmierzają ku doskonałości.

Wszystko jest zaprojektowane tak, że nawet najdrobniejsze polecenie ze strony kierowcy jest przenoszone na zachowanie samochodu. To po prostu czuć! Dynamika, sprężystość i błyskawiczna reakcja – to niewątpliwie cechy Mazdy!

Każda Mazda doskonale reaguje na polecenia kierowcy. Jest szybka, błyskawiczna i bezpośrednia – jak japoński miecz.

Obejrzyj krótkie wideo, które przedstawia wszystko, co zmieniliśmy w skrzyniach biegów, aby Mazda stała się jeszcze bardziej precyzyjna i elastyczna.

Skąd się to bierze?

Japońska tradycja drzemiąca w duszy Mazdy nie pozwala, aby było inaczej. Dokładność, precyzja i niesamowita skuteczność w działaniu ma bezpośrednie odzwierciedlenie w budowie samochodu. Każdy element konstrukcyjny jest zaprojektowany tak, aby był w idealnej harmonii z resztą podzespołów. Prowadząc Mazdę, kierowca czuje to bezpośrednie połączenie. Uruchamiając silnik i odjeżdżając, staje się integralną częścią, teraz już całkowicie zgranego ze sobą duetu.

Wsiadając do samochodu można mieć różne odczucia. W jednym poczujemy się jak na kanapie w luksusowym jachcie, a w innym dostaniemy klaustrofobii i odcisków od tandetnych plastików. Mazda nie jest ani taka, ani taka. Wsiadając do Mazdy, można poczuć, że nic nie jest przesadzone. To jest właśnie to coś, to idealne otoczenie, miejsce, z którego nie chcesz wychodzić, miejsce idealnie pasujące właśnie do Ciebie.

Wsiadasz, odjeżdżasz i co czujesz? Chyba „integralność” jest adekwatnym słowem.

Tak właśnie można to opisać, ponieważ tworzysz z samochodem jedność. Po prostu jedziesz, wydajesz polecenie i otrzymujesz natychmiastową odpowiedź. Na nic nie czekasz, wszystko masz, wszystko dokładnie czujesz. Wiesz, że w zasięgu ręki masz wszystko, czego możesz potrzebować i niczym nie musisz się martwić. Twoją rolą jest wyłącznie wydawanie poleceń i odbieranie bodźców.