Projekt „Slow Road by Mazda” – internetowy przewodnik po regionalnych trasach naszego kraju.

8 Czerwiec 2018  /  Dodany przez

Stworzony przez Mazdę projekt Slow Road to internetowy przewodnik po regionalnych trasach naszego kraju. Jest to zachęta do wyjazduza miasto w wolnym czasie, często w nieoczywistym kierunku, z dala od centrów masowej turystyki. Prawdziwy odpoczynek blisko natury,zgodnie z rytmem pór roku, można odnaleźć w rodzinnych zajazdach, agroturystycznych pensjonatach, dworkach i leśniczówkach. I właśnie takich autentycznych miejsc Mazda szuka w projekcie Slow Road, gdzie smak regionalnych potraw wyznacza pora roku, a nie chwilowa moda, bliskość natury działa jak magnes, a sama trasa dojazdu z każdym kilometrem dawkuje pozytywną energię.Jest to projekt dla każdego, kto chce spędzić czas poza głównym nurtem turystycznym i skorzystać z malowniczych dróg.Na stronie www.slowroad.pl można znaleźć pomysł na jednodniową wycieczkę po okolicy, weekendowy wypad do sąsiedniegowojewództwa, lub inspirację do wakacyjnego pobytu dla całej rodziny.   

  

Projekt Slow Road to także uważność dla detali. Wiarygodna i niepowtarzalna atmosfera miejsc oznaczonych na trasie jest równie istotna, jak ciekawa trasa dojazdu, która daje radość z prowadzenia samochodu. Nieoczywiste punkty na trasie do wyznaczonego celu zachęcają do zatrzymania się i poznania lokalnych atrakcji. Motto Mazdy „Drive Together” to zachęta do wyruszenia w drogę, inspiracja do wspólnego spędzania czasu, korzystania z mobilności i zerwania z codzienną rutyną. Nasza baza obejmuje już ponad setkę ciekawych miejsc, a do końca tego roku chcemy zaproponować co najmniej jedną inspirującą trasę z rekomendowanymi przez nas punktami w każdym z 16 województw.” – podkreśla Szymon Sołtysik, Dyrektor ds. PR Mazda Motor Poland, koordynujący projekt Slow Road.

  

Trasy Slow Road zaplanowane są, jako wyjazdy 1, 2 lub 3-dniowe. Każda z nich zawiera nie tylko ciekawe miejsca warte poznania, ale również regionalne atrakcje, warsztaty czy wycieczki. Również wszystkie obiekty noclegowe prezentowane w internetowym przewodniku zostały sprawdzone i odwiedzone przez redaktorów serwisu. Warto zaznaczyć,że w każde z miejsc dojechać można samochodem osobowym, bez napędu 4×4, choć szlaki terenowe także zostały uwzględnione.

     

Więcej o projekcie Slow Road by Mazda na www.slowroad.pl oraz na mediach społecznościowych:

https://www.facebook.com/ProjektSlowRoad/

https://www.instagram.com/projekt_slowroad/