Wybierz samochód flotowy dla swojej firmy

Samochody służbowe Mazda gwarantują lepsze parametry w standardzie, a także niższą emisję spalin i mniejsze koszty dla Twojej firmy. Oprócz tego jest jeszcze pierwszorzędny serwis posprzedażny, którym się szczycimy. A dzięki wielu czynnikom składającym się na wysoką wartość ponownej sprzedaży naszych aut, dostrzeżesz korzyści płynące z posiadania samochodów flotowych Mazdy.

Wysoka wartość rezydualna
- Co za tym Stoi?

01

NIEZAWODNOŚĆ
I JAKOŚĆ WYKONANIA

Jesteśmy dumni z kunsztu, z jakim wykonane są nasze samochody. Znakomite wyniki w niezależnych testach niezawodności są świadectwem perfekcji wykonania samochodów flotowych marki Mazda. Jakość wykonania jest jednym z czynników decydujących o niskich kosztach utrzymania floty samochodowej  spod znaku Mazdy.

02

DOSKONAŁE PARAMETRY
I BEZPIECZEŃSTWO

Wysoki standard i jakość wyposażenia naszych samochodów to kolejne z powodów, dla których cieszą się one powodzeniem na rynku wtórnym. Nowoczesne rozwiązania są standardem w samochodach firmowych marki Mazda. Najlepsze systemy bezpieczeństwa i korzystne stawki ubezpieczeniowe oznaczają również, że nasze samochody wolniej tracą na wartości niż porównywalne samochody flotowe.

03

EFEKTOWNY WYGLĄD
I LUBIANA STYLISTYKA

Co ważne wytworna stylizacja naszych samochodów nadaje im ponadczasowo efektowny wygląd, dzięki czemu cieszą się popularnością na rynku wtórnym – to kolejny istotny czynnik do uwzględnienia przy zarządzaniu flotą.

Skontaktuj się z doradcą flotowym w Twoim mieście

Marcin Brożyna – Szef Sprzedaży

Tel.: 515 038 969

E-mail: marcin.brozyna@mazdakielce.pl

Magdalena Żabka – Szef Sprzedaży

Tel.: 507 121 607

E-mail: magdalena.zabka@mazdalodz.pl

Kordian Urlich – Szef Sprzedaży

Tel.: 503 191 746

E-mail: kordian.urlich@mazdalublin.com.pl

Korzystne i elastyczne opcje finansowania zakupu

Jeśli źródłem finansowania zakupu floty jest leasing, możesz mieć pewność, że miesięczne raty będą jednymi z najniższych na rynku.

Mniejsze wydatki na paliwo i niższa emisja CO2

Nasze niezwykle wydajne silniki i ekologiczne technologie zmniejszają zużycie paliwa oraz emisję CO2. Dzięki temu wyraźnie obniżysz koszty cyklu życia floty, a kierowcom firmowych samochodów przysporzysz wymiernych korzyści finansowych.

Troszczymy się o serwis posprzedażny

Będziesz pod wrażeniem jakości naszego serwisu posprzedażnego. Nie przestajemy troszczyć się o Ciebie i Twoje samochody flotowe, długo po oddaniu ich w Twoje ręce. Nasi dealerzy samochodów flotowych przechodzą specjalistyczne szkolenia i pogłębiają fachową wiedzę, aby jak najlepiej zadbać o Ciebie i Twoje samochody. Nasze relacje nie kończą się w dniu dostawy samochodów służbowych.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Skontaktuj się z naszym specjalistą ds. floty samochodowej i uzyskaj informacje na temat sposobów finansowania, opodatkowania i kosztów cyklu życia.