Matsuoka Motor Lublin: Weź Mazdę na jazdę próbną!

1 Grudzień 2015  /  Dodany przez

Jeśli mieszkasz w południowo-wschodnim regionie Polski i marzysz o nowym samochodzie, to warto odwiedzić salon jedynego koncesjonowanego dealera Mazdy na LubelszczyźnieMatsuoka Motor Lublin. Salon mieści się w Lublinie przy al. Kraśnickiej 150A i jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00 oraz w soboty od 9:00 do 14:00. W jego ofercie znajdują się zarówno nowe, jak i używane samochody marki Mazda.

Po co jazda próbna?

Zakup nowego samochodu to bardzo ważna decyzja. W końcu auto ma nam posłużyć na lata użytkowania. Dlatego tak ważna jest nie tylko cena wymarzonego modelu, ale również jego wielkość, komfort jazdy, awaryjność, bezpieczeństwo i wiele, wiele innych czynników. Często jest tak, że bardzo podoba się nam wygląd jakiegoś samochodu, ale już jazda nim okazuje się rozczarowaniem.

Jazda próbna jest sposobem na sprawdzenie, czy wymarzony samochód spełnia nasze oczekiwania. Dzięki niej możemy sami zobaczyć, co dany model ma nam do zaoferowania, przysłuchać się pracy silnika oraz skonfrontować zapowiedzi marki z rzeczywistością. Jest to też dobra okazja do nawiązania rozmowy z siedzącym obok nas sprzedawcą i dowiedzieć się czegoś więcej na temat naszego upragnionego samochodu.

Bardzo ważne jest to, że jazda próbna samochodem marki Mazda nie zobowiązuje do zakupu. Jeśli auto nie spełni twoich oczekiwań – nie będziesz musiał go kupować.

Jak umówić się na jazdę próbną w salonie Matsuoka Motor Lublin?

Jeśli chcesz umówić na jazdę próbną w salonie Matsuoka Motor Lublin masz trzy możliwości: możesz zapisać się za pomocą formularza znajdującego się na stronie dealera, zadzwonić do salonu lub osobiście przyjść na al. Kraśnicką 150A.

jazda próbna

Z całą pewnością warto spróbować – tylko jazda testowa umożliwia rzetelną ocenę samochodu.