Matsuoka Motor Łódź: salon wyjątkowy

2 Grudzień 2015  /  Dodany przez

Mieszkasz w województwie łódzkim i marzysz o nowym samochodzie? Jeśli tak, to zapraszamy do salonu Matsuoka Motor Łódź znajdującego się w Łodzi przy ulicy 3 Maja 1/3. Salon jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-18:00 oraz w soboty od 9:00 do 16:00.

Co możemy zaproponować ci w Matsuoka Motor Łódź?

Matsuoka Motor Łódź to jedyny autoryzowany salon sprzedaży Mazdy w Łodzi. W naszej ofercie znajdują się nowe i używane samochody marki Mazda i autoryzowany serwis.

Oferujemy profesjonalną obsługę zarówno klientów indywidualnych jak i flotowych, możliwość jazdy próbnej wybranym samochodem demonstracyjnym, kompleksową obsługę w zakresie finansowania (wraz z poradami w kwestii zakresu i metody, np. kredyt, leasing) oraz ubezpieczenie. Zajmujemy się również sprzedażą oryginalnych części samochodowych i naprawami powypadkowymi. Jeśli tylko zajdzie taka potrzeba, zapewnimy ci również samochód zastępczy.

Łódzki salon Mazdy oferuje swoim klientom promocje i udział w programach lojalnościowych, takich jak program Mazd More&More dzięki któremu ci, którzy decydują się na ponowne kupno samochodu marki Mazda, mogą zakupić za symboliczną złotówkę dodatkowe produkty, np. zestaw walizek Samsonite, aparat fotograficzny Sony czy ekskluzywny weekend w SPA. W programie More & More można również założyć uprawniającą do specjalnych zniżek kartę VIP lub zostać ambasadorem Mazdy i wykonać pierwszy przegląd swojej Mazdy za 1 zł. Oczywiście pod warunkiem zakupu tego samochodu w autoryzowanym salonie sprzedaży. Krótko mówiąc – uczestnicy programu More & More zyskują dostęp do tego, co najlepsze w świecie Mazdy!

Jedyny taki serwis w Łodzi

 

Właściciele Mazdy mogą w salonie w Łodzi skorzystać z serwisu oferującego profesjonalne usługi w konkurencyjnych cenach. Jeśli zdecydujesz się na serwisowanie swojego samochodu u koncesjonowanego dealera Mazdy możesz mieć pewność, że usługi będą na najwyższym poziomie, a jazda twoją Mazdą bezproblemowa i bezpieczna.

Co więcej, nie będziesz już musiał prowadzić skrupulatnych notatek dotyczących stanu technicznego swojego samochodu. Informacje ze wszystkich przeglądów rutynowych przeprowadzonych u dealera Mazdy są przechowywanego w elektronicznym rejestrze serwisowym. Będziesz miał więc na zawołanie dostęp do historii serwisowej samochodu.

Brzmi nieźle?

Czekamy na Ciebie w salonie Matsuoka Motor Łódź!