Jak to jest zrobione?

18 Kwiecień 2019  /  Dodany przez

Co jest fundamentem?

Mazda to nie tylko marka samochodów. Mazdę tworzą ludzie i wartości, a auta są ostatecznym produktem wynikającym ze współpracy w zgodzie z tradycjami, ideami oraz przekonaniami. Właśnie dlatego każdy egzemplarz Mazdy jest dokładnie taki, jaki być powinien.

Samochody produkowane są dla użytkowników, aby jak najlepiej spełniały ich oczekiwania. Długotrwałe, komfortowe i bezpieczne użytkowanie jest kwestią absolutnie kluczową. Właściciel Mazdy ma być zadowolony z każdego przejechanego kilometra.

Jeśli jesteś posiadaczem Mazdy, to doskonale wiesz, o czym mowa, bo z pewnością tego doświadczasz.

Wiara w detale.

Japońskie korzenie marki doskonale wpływają na aspekt jakości wykonania. Tradycyjne wartości przelewane na sposób budowy samochodów sprawiają, że Mazdy są dopracowane w każdym calu.

Wszystkie modele powstają z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal.

Filozofia Mazdy sprawia, że auta budowane są w sposób, który łączy wszystkie drobne szczegóły w jedną spójną całość. Dokładność jest kluczowym elementem każdego etapu powstawania auta. Dzięki temu poziom dopracowania i wykonanie pozostają na absolutnie topowym poziomie.

 

Od projektu, przez produkcję aż po montaż.

Cały proces tworzenia produktu wysokiej jakości zaczyna się w momencie projektowania. Już wtedy przykładana jest szczególna uwaga do opracowania konstrukcji. Najlepsi inżynierowie i projektanci spędzają niezliczone godziny przy projekcie, który będzie odznaczał się ponadprzeciętną wytrzymałością.

Technologie stosowane w Mazdzie są nieustannie rozwijane, aby każdy kolejny wyprodukowany samochód był lepszy od swojego poprzednika. Eliminacja bolączek wcześniejszych modeli to również bardzo ważny aspekt rozwoju technologii produkcji. Jesteśmy tak pewni naszych działań, że oferujemy aż 12 lat gwarancji na perforację nadwozia. Sprawdź, jak wygląda obecne zabezpieczenie antykorozyjne w Mazdzie.

Produkcja elementów składowych każdej Mazdy odbywa się w wyspecjalizowanych fabrykach o wysokim standardzie pracy. Od jakości wykonania poszczególnych elementów zależy efekt końcowy, więc ten etap jest naprawdę istotny. Rygorystyczne procedury i wielostopniowa kontrola jakości pozwala zagwarantować topowej jakości podzespoły.

Ostatnią składową długiego procesu, który wpływa na ostateczną jakość samochodu, jako produktu, jest montaż. Również tutaj zachowywane są wszelkie, nawet najdrobniejsze procedury. Pozwala to ograniczyć przypadkowość jakości składanych samochodów. Montaż ma wpływ przede wszystkim na to, jak będzie zachowywało się auto w rękach użytkownika i jak długo zachowa swój stan.

 

A co na to użytkownicy?

Mazda jest doceniana za to, jak produkowane są samochody. Warto w tym miejscu kolejny raz podkreślić, że tak wysoka jakość wykonania jest wynikiem rygorystycznego podejścia przez cały, długi proces produkcyjny, który zaczyna się już na desce kreślarskiej i umyśle projektanta.

Japońska technologia uchodzi za wysoce bezawaryjną i Mazda jest tego doskonałym przykładem. Zarówno starsze, jak i nowe Mazdy zachowują swoje właściwości przez niemalże cały okres użytkowania. Niejednokrotnie to właśnie Mazda jest wyborem osób, które przede wszystkim cenią bezawaryjność i doskonałe wykonanie. Decydując się na nową Mazdę, masz przed sobą wizję wielu lat bezproblemowej eksploatacji.

Równie dobrymi opiniami, co kwestie stricte mechaniczne, cieszą się wszelkie aspekty związane z wykonaniem wnętrza i jakością systemów. Japońska dokładność i skrupulatność sprawiają, że w Mazdach nie doświadczysz niedopracowanych elementów. Wszystko jest dokładnie tam, gdzie być powinno i zachowuje się właśnie tak, jak zostało to przewidziane na etapie projektowania. Zupełnie nie musisz się martwić wadliwymi systemami lub niekomfortowym i irytującym wnętrzem.

Nowa Mazda 3 cieszy się również świetnymi opiniami wśród recenzentów. Zobacz test przeprowadzony przez Auto Świat i sprawdź, czy pokrywa się z treścią tego artykułu.

Będąc właścicielem Mazdy, doskonale zdajesz sobie sprawę z tego wszystkiego, co tutaj przeczytałeś. Bez powodu nie wybrałeś tej marki. Miałeś możliwość kupić coś zupełnie innego, a jednak Mazda zwyciężyła w tym zaciętym boju. Jesteś doskonałym przykładem klienta, który jest celem Mazdy.